A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FAALİYET ALANLARI

HİDROELEKTRİK SANTRALLERİ: Yatırımcı arayan lisans almış projeler incelenmekte ve değerlendirilmektedir.

KÖMÜR SANTRALLERİ: Hem ithal kömüre dayalı hem de yerli Linyite dayalı termik santral kurma konusunda  yer seçimi ve fizibilite çalışmaları devam etmektedir.

DOĞALGAZ SANTRALLERİ: Kombine çevrim doğalgaz santrali ile ilgili mevcut satışa çıkan santral yatırımları değerlendirilmektedir.

RÜZGAR ENERJİSİ SANTRALİ: Yatırımcı arayan lisans almış projeler incelenmekte ve değerlendirilmektedir.

GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALLERİ: Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde güneş enerjisi ölçümlerine devam edilmekte ve lisans başvuruları yapılacaktır.

ATIK (ÇÖP) ENERJİSİ: Yenilenebilir enerji alanında çeşitli projeler incelenmekte olup, uygun bulunması halinde yatırım yapılması hususu değerlendirilecektir.

JEOTERMAL:Önemli yenilenebilir enerji kaynaklarından biri olan jeotermalin kullanımı için MTA tarafından yapılan ihaleler mevcut projeler takip  edilmektedir.

TRİJENARASYON: Grup bünyesinde bulunan şirketlere kojenerasyon / trijenerasyon sistemlerinin kurulumu konusunda danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

DOĞALGAZ BORU HATTI: Şirketimizde boru hattı tasarımcı yapım teknolojisi birikiminden dolayı; Yurt dışı boru hattı yatırım ve taahüt projeleri takip  edilmektedir.